Piękny i Zdrowy Uśmiech dla Każdego

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Śnieżnobiały uśmiech bez uszkadzania struktury zębów.

Wszyscy marzymy o pięknych, zadbanych zębach, jednak nasz styl życia nie zawsze sprzyja osiągnięciu takiego efektu – picie kawy, soków, palenie papierosów… wszystko to sprawia, że na zębach powstają nieestetyczne przebarwienia. Co zrobić, by przywrócić naszym zębom atrakcyjny wygląd?

Nakładkowe wybielanie zębów to skuteczna metoda pozwalająca przywrócić naszym pacjentom piękny, biały uśmiech. Metoda ta polega na zastosowaniu specjalistycznego żelu wybielającego, który wnikając w głąb zębów uwalnia w nich atomy tlenu. Powodują one utlenianie, a co za tym idzie – rozjaśnienie przebarwień.

Podczas pierwszej wizyty stomatolog sprawdza, stan uzębienia oraz dziąseł, a w razie potrzeby odpowiednio zabezpiecza ubytki. Usuwany jest kamień i osad znajdujący się na powierzchniach zębów. Następnie przygotowywane są specjalne nakładki na zęby, dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta. Nakładki wykonywane są w laboratorium na podstawie wycisków jamy ustnej.

Kolejny etap wybielania ma miejsce w domu. Pacjent aplikuje do nakładek żel wybielający, a następnie zakłada je na zęby. Nakładki z żelem powinny pozostać na zębach przez około 6-8 godzin. Cały proces wybielania trwa 8-10 nocy, ale efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji. W przypadku wyjątkowo ciemnych zębów okres wybielania może ulec wydłużeniu.

Ostatnim etapem jest ostateczne wypełnienie zębów według nowego koloru.

Należy pamiętać, że podczas wybielanie wypełnienia w zębach oraz uzupełnienia protetyczne (korony, mosty, licówki) nie zmieniają swojej barwy.

Stąd po zakończonym procesie wybielania należy je wymienić, dopasowując kolor do nowych warunków.

 

Już teraz zadzwoń do naszej kliniki u umów się na wybielanie zębów 🙂


Szybki kontakt

NZOZ EURO-MED Piekary Śląskie

41-940 Piekary Śląskie
ul. Bytomska 196
telefony:
32 768 03 99
791 185 559
790 271 636
791 007 293
533 086 695
530 652 122

Mediraty_logo_final

Instagram

karta


home | o nas | usługi | personel | rejestracja | cennik | promocje | kontakt | ©2019 NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna Piekary Śląskie