Piękny i Zdrowy Uśmiech dla Każdego

Jak uniknąć protezy w szklance?

proteza

Współcześni stomatolodzy dbający o zdrowy uśmiech pacjenta poszukują jak najlepszych rozwiązań w celu uzupełniania braku zębów. Tradycyjne protezy ruchome (zęby w szklance na noc) nie zawsze są jedynym i koniecznym rozwiązaniem leczenia braków zębowych.

 

Pacjenci często męczą się z protezą wyjmowaną zbudowaną z różowego akrylu: mają odruchy wymiotne, wstydzą się jeść w towarzystwie pewnych potraw (bo protezę trzeba wyczyścić wychodząc pod pretekstem ze spotkania towarzyskiego do łazienki). Drobinki jedzenia wchodzą pod protezę zaburzając komfort jedzenia, zaś przy uśmiechu proteza ta może stwarzać ryzyko wypadnięcia.

 

Z doświadczenia wiemy, że pacjenci z protezą wyjmowaną często wstydzą się zapytać o inne rozwiązania stomatologiczne dotyczące uzupełnienia ubytków zębowych.

 

Dlatego też zespół lekarzy NZOZ Euro-Med jest szczególnie wyczulony na tego typu problemy pacjentów .

Wszystkie problemy związane z jama ustna są rozwiązywane indywidualnie dla każdego pacjenta po konsultacji z lekarzem i po wykonaniu odpowiednich badań.

 

Nowoczesnymi rozwiązaniami jakie proponują nasze gabinety stomatologiczne są np.: protezy ze zredukowaną płytą podniebienną nie powodujące wymiotów i stabilizowane na implantach, a nie na kleju. Proteza stabilizowana na implantach jest mocna, trwała, estetyczna i komfortowa w użytkowaniu.Bardzo często u pacjentów,którzy do tej pory nosili protezy ,można zastosować uzupełnienia protetyczne w postaci koron i mostów na pozostałych własnych zębach lub częściowo na implantach.

 

Już dziś umów się na wizytę do naszej kliniki stomatologicznej w Piekarach Śląskich ul. Bytomska 196.


Szybki kontakt

NZOZ EURO-MED Piekary Śląskie

41-940 Piekary Śląskie
ul. Bytomska 196
telefony:
32 768 03 99
791 185 559
790 271 636
791 007 293
533 086 695
530 652 122

Mediraty_logo_final

Instagram

karta


home | o nas | usługi | personel | rejestracja | cennik | promocje | kontakt | ©2019 NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna Piekary Śląskie