Nowoczesna Stomatologia Rodzinna dla każdego

O nas

 

NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna znajduje się w Piekarach Śląskich ul. Bytomska 196. To miejsce, w którym najważniejszy jest pacjent. Uważamy, że każdy zasługuje na dostęp do dobrego i zaufanego dentysty, dlatego zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie otwartych na ludzi.

 

Usługi oferowane w naszym centrum stomatologii

NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna oferuje pełną gamę usług stomatologicznych dla pacjentów w różnym wieku. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz profilaktyką. Specjalizujemy się w endodoncji (czyli leczeniu kanałowym), wybielaniu zębów oraz ortodoncji. W naszym zespole specjalistów mamy również doświadczonych chirurgów stomatologów, implantologów (specjalizujących się w dziedzinie implantów zębów). Istnieje również możliwość wykonania badania RTG punktowego.

 

Dentyści NZOZ Euro-Med Stomatologi Rodzinnej

Dentyści pracujący w naszej klinice stomatologii to zespół doświadczonych i zaangażowanych lekarzy stomatologów wspieranych przez odpowiednio przeszkolone asystentki. Wszyscy członkowie naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. W centrum stomatologii NZOZ Euro-Med najważniejszy jest pacjent, dlatego nasi lekarze nie tylko doskonale dbają o zdrowie swoich pacjentów, ale potrafią również w jasny i zrozumiały sposób odpowiedzieć na wszelkie pytania i odpowiednio doradzić.

 

Co wyróżnia NZOZ Euro-Med Stomatologię Rodzinną?

Wierzymy, że właściwa opieka stomatologiczna jest kluczowa dla zdrowia naszych pacjentów. Dlatego wyróżniają nas profesjonalizm, zaangażowanie i kompleksowa troska o zdrowie wszystkich naszych pacjentów.


Szybki kontakt

NZOZ EURO-MED Piekary Śląskie

41-940 Piekary Śląskie
ul. Bytomska 196
telefony:
32 768 03 99
791 185 559
790 271 636
791 007 293
533 086 695
530 652 122

 

 
Cyfrowa pracownia RTG

Implanty

Most protetyczny

Halitoza

Zatrzymana ósemka

Wybielanie

 

Mediraty_logo_final

Instagram

karta


home | o nas | usługi | personel | rejestracja | cennik | promocje | kontakt | ©2018 NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna Piekary Śląskie