Piękny i Zdrowy Uśmiech dla Każdego

Nowoczesna stomatologia zamiast botoksu!!!

botoks

Nowoczesna stomatologia może być bardziej efektywna od metod kosmetologii estetycznej jak i dermatologii estetycznej.

 

Obecnie w stomatologii estetycznej stosuje się wiele metod poprawiających uśmiech jak i wygląd twarz.Metody te stanowią alternatywę do chirurgii plastycznej.

 

 Jak można poprawić wygląd i strukturę twarzy używając nowoczesnych metod leczenia stomatologicznego?

 

Nasza skóra w trakcie naszego życia traci elastyczność, zanikają włókna kolagenowe, tworzą się zmarszczki, dochodzi do zwiotczenia mięśni twarzy.Poza tym na skutek starcia patologicznego lub starczego zębów oraz mnogich ekstrakcji dochodzi do obniżenia środkowego piętra twarzy. Pacjent taki zaczyna wyglądać co najmniej 10 lat starzej gdyż zanika czerwień wargowa, pojawia się wrażenie wydłużenia nosa i zbliżenia go do bródki. Stomatologia estetyczna jako alternatywa wszelkich metod dermatologii estetycznej pozwala poprawić rysy twarzy poprzez podniesienie zgryzu ,co wizualnie powoduje uwydatnienie warg ,podniesienie środkowego odcinka twarzy i odmłodzenie pacjenta.

 

 W jaki sposób można uzyskać piękny uśmiech i poprawę rysów twarzy?

 

Bardzo ważna jest rozmowa z pacjentem dotycząca jego oczekiwań co wiąże się z analizą jego zdjęć z przed lat. Przeprowadzamy analizę wszystkich elementów twarzy które w harmonii tworzą naturalny uśmiech, są to: kształt twarzy, kolor i rozmiar zębów. Tą metodę analizy twarzy nazywamy „Tworzeniem estetyki twarzy“.

 

Czy różni się tworzenie estetyki twarzy od tradycyjnych metod leczenia stomatologicznego?

 

Tradycyjne metody prowadzą do tworzenia idealnie symetrycznych i sztucznych zębów, co bardzo czesto powoduje pogorszenie estetyki twarzy. Każdego pacjenta należy analizować indywidualnie dzięki czemu, uzyskujemy najlepszy efekt poprawy estetyki twarzy pacjenta. Poprzez zastosowanie koron czy też mostów na własnych zębach pacjenta czy na implantach jesteśmy w stanie uzyskać wygląd pacjenta sprzed wielu lat .

 

Wszystkich zainteresowanych zmianą swojego wyglądu zapraszamy do wizyty w Naszych Gabinetach.

Rejestracja!!!

 


Szybki kontakt

NZOZ EURO-MED Piekary Śląskie

41-940 Piekary Śląskie
ul. Bytomska 196
telefony:
32 768 03 99
791 185 559
790 271 636
791 007 293
533 086 695
530 652 122

Mediraty_logo_final

Instagram

karta


home | o nas | usługi | personel | rejestracja | cennik | promocje | kontakt | ©2019 NZOZ Euro-Med Stomatologia Rodzinna Piekary Śląskie